bannerimage

Frambozen-yoghurtsmoothie: makkelijk, snel, lekker!

Geschreven door: Liesbeth van Duijn
16 september 2013

bannerimage

Frambozen-yoghurtsmoothie: makkelijk, snel, lekker!

Geschreven door: Liesbeth van Duijn

Ingrediënten*

  • (Volle) yoghurt
  • Diepgevroren frambozen
  • Water

*Pas de hoeveelheden en producten aan op uw eigen Nederland Slank programma

Bereidingswijze
Doe de yoghurt en de frambozen in de blender, vergeet niet om wat frambozen apart te houden als garnering. Scheutje water erbij, 20 seconden blenden en de smoothie is klaar. Schenk in een glas met de frambozen erop.

Deze smoothie is ook geweldig voor onderweg, simpelweg de smoothie in een flesje gieten en meenemen. Super handig als je haast hebt ‘s morgens of wat langer in bed wil blijven liggen. Geen excuses meer om het ontbijt over te slaan!

Liesbeth van Duijn

Geschreven door: Liesbeth van Duijn

Diëtist en orthomoleculair therapeut

Werd dietist aan de Haagsche Hogeschool, Orthomoleculair en Epigenetisch therapeut via Natura Foundation en BrainQ en NLP Master practioner bij Richard Bandler zelf. Als diëtiste, die ooit worstelde met overgewicht en slechte eetpatronen, is zij ook ervaringsdeskundige in het afslanken. Daarbij ligt de focus op de hormoonhuishouding, en de besturing van neuro-transmitters welke van groot belang zijn bij succesvol afvallen en fit worden.